MCC - O FIRMIE

OBSZAR DZIAŁALNOŚCIGrupa MCC sp. z o.o. zajmuje się dystrybucją części zamiennych do pojazdów użytkowych i szynowych oraz komponentów i materiałów do produkcji elektronicznej. 

Główna siedziba firmy oraz działu elektroniki mieści się w Warszawie, natomiast oddziały handlowe części motoryzacyjnych zlokalizowane są w Sanoku, Jelczu-Laskowiach i Starachowicach.

Jesteśmy częścią Grupy Zasada, jednej z najstarszych i największych polskich grup kapitałowych. Posiadamy certyfikaty ISO9001:2008 oraz AQAP2130:2009.

DZIAŁ MOTORYZACJA

Oferta MCC obejmuje ponad 20 000 części zamiennych do autobusów i samochodów ciężarowych. Spółka jest przedstawicielem handlowym firm Autosan i Jelcz, a ponadto dystrybuuje części zamienne takich firm jak m.in.: Iveco, MAN, Mercedes, PZL Sędziszów, Mekra Lang i MFB Controls. Do grona stałych klientów należą największe polskie firmy transportowe m.in.: MZA Warszawa, MPK Łódź i Wrocław.

Posiadamy części zamienne do pojazdów wojskowych JELCZ : 442D32, 642D34, 622D34, 662D34, 662D43, 862D43.

DZIAŁ ELEKTRONIKA

MCC od 2014 roku jest partnerem handlowym globalnych firm produkujących: materiały do produkcji elektronicznej (Henkel Electronic Materials), kondensatory (Electronicon) oraz radiatory i systemy chłodzenia ( MeccAL). W stale powiększającej się ofercie znajduje się już blisko 2000 produktów. 


Bądź na bieżąco

Zapisz się do
newslettera

Zgadzam się

Pod poniższym linkiem przedstawiamy naszą politykę prywatności, w której znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych po 25 maja 2018 r. oraz informacja o zastosowanych technologiach (np.: plikach cookie). Akceptacja polityki oznacza, że wyrażasz zgodę na postanowienia zawarte w Polityce prywatności firmy Grupa MCC sp. z o.o.